balony

Przyjęcia urodzinowe, imieninowe czy z okazji baby shower wymagają odpowiedniej oprawy. Ozdoby dobrane do okoliczności to podstawa wspaniałej dekoracji. Ciężko jest się jednak zdecydować, bo wybór jest ogromny. Jak się do tego zabrać? Co wybrać i na co zwrócić uwagę? 

Dekoracja balonowa na przyjęcie w restauracji

Balony od zawsze cieszyły się dużym powodzeniem. Nic w tym dziwnego. Mnóstwo kolorów i wzorów pozwala dobrać je do tematyki i kolorystyki przyjęcia. Dekoracja zrobiona z balonów wprawia w zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oczywiście wybór rodzaju dekoracji balonowej należy dostosować do wielkości pomieszczenia. 

W przypadku, gdy dysponujemy dużą salą, np. w restauracji, oprawa powinna być bardziej okazała. Możemy tutaj postawić na girlandy balonowe lub wręcz całe ścianki, które będą wspaniałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Świetnie do takiej dekoracji sprawdzają się także gotowe stelaże, które można wypożyczyć, kurtyny dekoracyjne i oczywiście balony- dużo balonów. 

Balony dobrze sprawdzają się także jako dekoracja na stół. Do tego celu wykorzystać można zarówno stojaki na balony, które są odpowiednio wysokie, aby balony nie zasłaniały widoku, jak i balony napełnione helem, których długość wstążki można dopasować do potrzeb. Taka ozdoba stołu jest równie efektowna, co bukiety kwiatowe, a często także bardziej trwała.

Impreza w domu- dekoracja z balonów

Organizując przyjęcie we własnym domu, gdzie nie dysponujemy nadmiarem miejsca, wybieramy raczej mniejsze dekoracje, za to bardziej przykuwające wzrok. Świetnie sprawdzają się bukiety z balonami foliowymi- ogromny wybór kształtów, napisów i kolorów sprawia, że z pewnością dopasujemy je do imprezy. Nie zawsze jednak jest miejsce, aby je postawić tak, aby nie przeszkadzały. 

Gdy pomieszczenie jest wysokie, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest napełnienie zwykłych balonów helem i podwieszenie ich pod sufitem w niewielkiej odległości od siebie. Osoby, które lubią girlandy balonowe, z pewnością chętnie skorzystają z propozycji stworzenia niewielkich girland- chmurek, które podwieszone dosyć wysoko nie będą stanowiły przeszkody, a ich wygląd przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym dekoratorom. Girlandy te wspaniale wyglądają, gdy są wykonane z balonów w różnych rozmiarach. 

Ogromny wybór balonów, zarówno pod względem wielkości, jak i kolorystyki, znajduje się na stronie mojeparty.pl, gdzie można całkowicie dowolnie dobrać odpowiednie rozmiary. Dodatkowo zachęcamy do zaopatrzenia się w inne akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają pracę przy girlandach- pompka, taśma do girland czy krople klejowe. Dzięki nim tworzenie zachwycającej dekoracji będzie bardzo przyjemne. 

Niezależnie gdzie chcemy wykonać dekorację, balony sprawdzą się wyśmienicie. Ogromny wybór kolorów, wzorów i rozmiarów sprawia, że można je dopasować do wielkości pomieszczenia oraz okazji. Balony są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych, więc postawienie na taką dekorację to zawsze strzał w dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here