zdjęcia

W dzisiejszych czasach można kupić w zasadzie wszystko. Gdy szukamy prezentu z jakiejś okazji, trudno jest więc zrobić wrażenie na obdarowanym. Jak się okazuje, coraz częściej zdarza się, że największą przyjemność sprawiają drobne upominki, o których zakupie sami na co dzień nie myślimy. Wśród sprawdzonych pomysłów na podarunek są gadżety, na których można umieścić dowolnie wybrane zdjęcie oraz indywidualny napis lub grafikę. Warto osobiście sprawić jak efektownie prezentują się spersonalizowane puzzle, etui na telefon lub magnes na lodówkę.

Puzzle na zamówienie

Puzzle to gadżet, który nadaje się do wręczenia osobom w każdym wieku. Układanki uwielbiają zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Ważną kwestią jest jedynie dobór ilości elementów. Na rynku dostępne są puzzle, na których przedstawione są różnego rodzaju grafiki. Są one jednak uniwersalne i bezosobowe. Jeśli zależy nam na tym, aby obdarowany długo cieszył się z prezentu i wielokrotnie po niego sięgał, na pewno warto zakupić mu puzzle spersonalizowane.

Sklep internetowy Fotobum.pl proponuje różne warianty puzzli na zamówienie, w tym:

  • fotopuzzle składające się z 35 elementów,
  • fotopuzzle składające się z 96 elementów,
  • fotopuzzle składające się z 252 elementów,
  • fotopuzzle składające się z 500 elementów.

Jak widać, w sprzedaży dostępne są warianty puzzli idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych układaczy. Treścią układanki może być jedno lub kilka zdjęć.

Warto podkreślić, że puzzle wykonywane są z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu mogą stanowić praktyczną pamiątkę na lata. Zdjęcie drukowane jest na sztywnej tekturze puzzlowej, a każdy element jest precyzyjnie wycięty. Zamówiona grafika znajduje się nie tylko na samych puzzlach, ale również na pudełku, w które są zapakowane. Procedura zamówienia puzzli nie powinna nikomu przysporzyć trudności. Wystarczy wybrać odpowiedni wariant puzzli i dołączyć wybrane zdjęcie lub zdjęcia.

Etui na telefon ze zdjęciem

Równie ciekawą propozycję prezentową stanowi etui na telefon ze zdjęciem. Fotobum.pl oferuje etui na różne modele telefonów takich marek jak: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi. Case ze zdjęciem pełni zarówno funkcję ochronną, jak i dekoracyjną. Etui wykonane jest z trwałego i elastycznego czarnego tworzywa, a jego tył zrobiony z polerowanego aluminium. Dzięki temu stanowi skuteczne zabezpieczenie urządzenia przed zadrapaniami lub innymi uszkodzeniami.

Na etui można umieścić dowolną fotografię. Zamawiający ma do dyspozycji kreator, za pośrednictwem którego może samodzielnie stworzyć idealny prezent. Producent gwarantuje trwały, odporny na ścieranie nadruk o fotograficznej jakości.

Magnes na lodówkę ze zdjęciem

Równie fajnym pomysłem na upominek jest zamówienia spersonalizowanego magnesu na lodówkę. Katalog produktów sklepu internetowego Fotobum.pl obejmuje magnesy o kwadratowym, prostokątnym lub okrągłym kształcie, magnesy w kształcie serca, magnesy w kształcie dziecięcej stopy lub body.

Z całą pewnością godne uwagi są także magnesy na lodówkę ze zdjęciem i notesem. Notes posiada odrywane kartki. Sprawdzi się do umieszczania notatek lub informacji dla pozostałych domowników. Z kolei zdjęcie posiada fotograficzną jakość wydruku. Warstwa magnetyczna nie pokrywa całej powierzchni nadruku. Produkt dobrze trzyma się powierzchni lodówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here