Łóżka z pojemnikiem

Poszukiwanie praktycznego i wygodnego łóżka może okazać się problematyczne. Dobranie odpowiedniego rozmiaru, kolorystyki, materiału wykonania to nie wszystko. Musimy także zastanowić się, czy zależy nam na dodatkowej powierzchni do przechowywania? Jeśli tak, to świetnym wyborem będą funkcjonalne łóżka z pojemnikiem na pościel. Kiedy sprawdzi się taki mebel i jakie ma zalety?

Zalety łóżek z pojemnikiem

Łóżka z pojemnikiem dostępne są w różnych wersjach. Wszystkie modele mają jednak to samo zadanie, czyli dostarczają nam dodatkowego miejsca do przechowywania. Wybierając je, możemy efektywnie wykorzystać przestrzeń pod materacem. Pojemnik pomieści nie tylko pościel, koce, ale także odzież sezonową i rzeczy, z których na co dzień nie korzystamy. Zachowamy w ten sposób porządek i oszczędzimy miejsce w szafach i komodach. Atutem łóżek z pojemnikami jest możliwość łatwego otwierania oraz zamykania schowka. Wygodny, podnoszony stelaż jest prosty w obsłudze i nie wymaga od nas użycia dużej siły. Kolejną ich zaletą jest estetyka. Takie meble produkowane są w różnych stylach, a więc bez trudu dopasujemy je do aranżacji panującej w sypialni. Ich prosty, elegancki i przemyślany design pozwala na ukrycie schowka, gwarantując tym samym sposób na dyskretne przechowywanie przedmiotów, które nie rzucają się w oczy.

Jak wybrać idealne łóżko z funkcją przechowywania?

Przed wyborem konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, takich jak:

  • rozmiar łóżka- do małych pomieszczeń sprawdzi się łóżko w rozmiarze 90×200 lub 120×200 cm. Jeżeli chodzi o modele małżeńskie z pojemnikiem na pościel, to najczęściej wybierane są te w rozmiarze 160×200, 180×200 czy 200×220,
  • kolor łóżka- modele białe to uniwersalne łóżka, które sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu. Do modnych sypialni będą pasować również stelaże w odcieniach drewna, które należy dopasować kolorystyczne do pozostałych elementów wyposażenia,
  • sposób otwierania pojemnika- wygodne jest zwłaszcza lóżko podnoszone do góry. Taki mebel można ustawić we wnęce, przy ścianach, dając sobie możliwość korzystania z dodatkowego miejsca w pojemniku. Na rynku znaleźć można też modele z szufladami wysuwanymi od frontu czy od boku łóżka.

Wiele modeli solidnych łóżek z pojemnikiem, dostępnych w różnych odcieniach można znaleźć w sklepie Akord.

Łóżko z pojemnikiem to znakomita opcja, kiedy brakuje nam miejsca na kolejne meble do przechowywania. Nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, a chcemy pochować gdzieś przedmioty, tym samym dbając o porządek. Taki model to propozycja do małych mieszkań, a także dla osób, którym zależy na maksymalnie przestronnym wnętrzu, bez zbędnych rzeczy znajdujących się na wierzchu. Dzięki niemu sypialnia stanie się schludna i uporządkowana. Propozycje bez pojemnika stanowią rozwiązanie dla osób, które posiadają duże wnętrze i wiele mebli służących do przechowywania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here