Grafitowe rolety dzień i noc

Biura i pomieszczenia służbowe wymagają od nas odpowiedniego wystroju wnętrza, które podkreśli charakter miejsca pracy i sprawi, że będzie ono dobrze stymulować do rozpoczęcia różnych działań. Jednocześnie powinno być tak przygotowane, aby wspomagało pracowników i klientów, budziło odpowiednie skojarzenia i pomagało w budowaniu wizerunku całej firmy.

Jaki wystrój wnętrza będzie idealny?

To oczywiście pytanie, na które nie da się łatwo odpowiedzieć. Pomieszczenia biurowe powinny być przede wszystkim dopasowane do rodzaju firmy – do branży, w której działa, ale także do tego, jakie wrażenie ma zrobić na klientach, którzy się tam pojawiają. Bardzo ważne jest dopasowanie wyglądu pomieszczeń biurowych do całego wizerunku firmy, na przykład do firmowych kolorów, co pomaga w odpowiednim brandingu.

Jednocześnie kolory firmowe powinny dobrze oddziaływać na pracowników. Nie mogą ich rozpraszać, muszą wzbudzać ich pewność siebie i pomagać w wykonywaniu zadań. Często oznacza to, że nie powinny być nazbyt stymulujące i energiczne, dlatego wiele osób rezygnuje z czerwieni czy ostrego fioletu. Najlepiej sprawdzają się kolory stonowane, wpisujące się w charakterystykę solidnych, spokojnych kolorów natury.

Szarość, symbol siły i niezawodności

Kolor szary kojarzy się nam ze skałami i ziemią, a one z kolei budzą skojarzenie z siłą, podporą, niezawodnością i niezmiennością. Są zawsze obok nas, a jednocześnie nie rzucają się w oczy. To neutralne, ale piękne tło, które daje poczucie bezpieczeństwa. Jest kojące, pomaga w wyciszeniu i nie budzi agresji. Co więcej, kolor szary umieszczony w pokoju biurowym sprawia wrażenie bardzo eleganckiego i dystyngowanego. Dzięki temu może świetnie podkreślić luksusowy charakter całego wnętrza. W klientach z kolei będzie budził podświadome zaufanie do solidnej firmy.

Kolor szary na roletach. Czy będą pasować do innych elementów wystroju?

Szare rolety z całą pewnością będą pasować do wielu rodzajów wnętrz. Są uniwersalne i doskonale komponują się praktycznie ze wszystkimi kolorami ścian, mebli i dodatków, które mogą się tam znaleźć. Będą szczególnie dobrze wyglądać, jeśli podłoga została wyłożona deskami lub panelami w odcieniu szarego brązu. Dodatkowo zgrają się świetnie z wyglądem płytek ceramicznych, które mogą imitować naturalny kamień, a tym bardziej z płytkami z naturalnych kamieni.

Jednak rolety dzień noc grafitowe będą dobrze wyglądać nie tylko jako zestawienie z innymi szarościami. Równie dobrze można je dopasować do bardziej kolorowych wnętrz, w których umieszczono wykładzinę podłogową – nawet z wzorami – a także do kolorowych ścian. Grafitowe rolety będą też pasować do różnorodnych dodatków.

Co ważne, grafitowe rolety dzień i noc bardzo dobrze wspomagają przesłanianie słońca, co jest niezwykle ważne we wszystkich biurach. Nadmiar słońca mógłby bowiem przeszkadzać w wykonywaniu zadań i skoncentrowaniu się na pracy. Warto je zainstalować, aby nie tylko prezentowały się elegancko, ale też wspomagały pracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here