plastyka powiek

Blefaroplastyka to zabieg, który powszechnie nazywany jest podnoszeniem powiek. Opadające powieki to utrapienie wielu osób, w różnym wieku. Powoduje duży dyskomfort psychiczny, gdyż opadające powieki postarzają twarz. Plastyka powiek to ratunek dla wielu osób, którym dokucza nieestetyczny wygląd oczu.

Zabieg podnoszenia powiek jest przeprowadzany przez doświadczonego chirurga, który doskonale zna się na wrażliwej skórze wokół oczu. Profesjonalny gabinet zaopatrzony jest w najnowocześniejszy sprzęt, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Wiele istotnych informacji uzyskać można na stronie wrosinski.pl.

Korekta powiek jest zabiegiem, który ma na celu usunięcie nadmiaru skóry, co sprawić ma, iż oko wyglądać będzie młodziej i atrakcyjniej. Zabieg podnoszenia powieka sprawia również, że twarz wygląda na wypoczętą, oznaki zmęczenia znikają.

Czasem, plastyka powiek ma na celu poprawienie widzenia. Opadające powieki mogą spowodować zmniejszenie pola widzenia. To bardzo utrudnia funkcjonowanie, nie pozwala na pełne widzenie.
Lifting powiek ma więc dwie korzyści, poprawa estetyki oczu, ale też usprawnienie ich funkcjonowania. Poprawia się ostrość widzenia, co daje możliwość widzenia w pełnym polu oczu.

Czy zabieg podnoszenia powiek jest dla wszystkich?

Przed zabiegiem, lekarz dokonania badań oraz oceni stan oczu. Tylko osoby, które zostały zakwalifikowane przez lekarza, mogą podjąć się zabiegowi podnoszenia powiek. Większość pacjentów to osoby powyżej 35 roku życia, ale czasem względy zdrowotne sprawiają, że liftingowi powiek poddawane są osoby młodsze.

Ze strony wrosinski.pl dowiedzieć się można, że zabieg podnoszenia powiek przynosi efekty na wiele lat. Wielu pacjentów uważa, że po liftingu powiek, mogą zapomnieć o opadających powiekach na co najmniej 7 lat. Jednak nierzadko zdarza się, że czas ten jest dłuższy, 10, 12 i więcej lat.

Pacjenci pytają, czy po zabiegu korekty powiek zostają blizny. Plastyka powiek jest dobrze zaplanowana, co pozwala uniknąć widocznych blizn. Dzięki temu, pacjent szybko wraca do codziennego życia i może cieszyć się nowym, młodym wyglądem oczu.

Czas trwania zabiegu to około 60 minut. Jedna godzina, która przywraca młody wygląd i podnosi samopoczucie pacjenta na wiele lat.

Blefaroplastyka wymaga prawidłowego zadbania po zabiegu. Przez pierwszą dobę lepiej unikać oglądania telewizji czy noszenia szkieł kontaktowych. Szwy ściągane są po około siedmiu dniach, a pacjent w pełni powraca do aktywnego życia w ciągu 10 dni.

Zalety plastyki powiek są ogromne. Większość pacjentów chwali sobie to, co dzięki korekcie powiek zmieniło się w ich życiu. Przede wszystkich pooprawia się wygląd oka. Poprawa powiek powoduje odmłodnienie, które tak bardzo pragnie uzyskać wiele kobiet.

Sprawdzając informacje na wrosinski.pl można wywnioskować, że plastyka powiek to zabieg, który odmienił życie wielu osobom. To zabieg, który poprawia wygląd oraz zdrowie oczu, poprzez zwiększenie pola widzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here