Co sprawiam że perfumy Dior są tam wyjątkowe

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych perfum na świecie są perfumy marki Dior, są to perfumy które cechuje wyjątkowość.

Dzięki dobraniu wyjątkowych nut zapachowych są to zapachy bardzo oryginalne, które odróżniają się od innych marek. Oczywiście są to perfumy kierowane głównie dla kobiet, wykorzystywane zostały nuty cytrusowe, które w połączeniu z nutami kwiatowymi pozwalają na otrzymanie perfum które wybierają miliony kobiet na całym świecie.

Przepiękne zapachy zamknięte w perfumach Dior

Oczywiście najbardziej znane są perfumy Miss Dior które można zakupić w bardzo eleganckiej karafce, została ona stworzona przez najlepszych projektantów, jest to kształt charakterystyczny dla tej marki. Perfumy te miały swoją premierę w roku 1947 w Paryżu, przez lata flakony zmieniały swój kolor oraz kształt w 1950 roku stworzona została butelka perfum którą znamy do dzisiaj. W przypadku tych perfum wykorzystana została nuta mandarynki, charakterystyczne jest także truskawka, w nucie serca znajdują się jaśmin oraz róża a nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, bursztyn czy mech dębowy co daje bardzo wyjątkową mieszankę zapachową. Oczywiście są to perfumy bardzo świeże, dlatego też chętnie wybierane są w okresie letnim, kojarzą się nam ze słońcem i plażą. Oczywiście są to perfumy które charakteryzują się dużą trwałością, pozostają one przez długi czas na naszej skórze, a odpowiednio dobrana ilość alkoholu powoduje że zapach ulatnia się bardzo powoli, jednak pozwala na bardzo dobre wyczucie wszystkich nut zapachowych.

Z pewnością nuty drzewne użyte w przypadku tych perfum dodają im nieco pikanterii oraz wyrazistości, to z pewnością podoba się kobietom bardziej zdecydowanym. W ofercie firmy możemy znaleźć także perfumy męskie dior, są to perfumy skierowane z pewnością dla mężczyzny nowoczesnego który dąży do celu, z pewnością możemy wybierać tutaj perfumy spośród wielu różnych linii które spodobają się mężczyznom w różnym wieku. Wykorzystanie nuty drzewa sandałowego, nut ziemi, nuty kory sprawia że linie perfum męski firmy Dior to strzał w dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here